כריות בהריון לנוחות שלך

אישה בהריון נחה על כרית הריון נוחה

בין אם זה עתה גילית שאת בהריון או שתאריך היעד שלך הוא בכל יום עכשיו, כרית הריון היא תוספת נהדרת לשגרת הלילה שלך.

את יכולה אפילו להשתמש בכרית הריון לאחר הגעת הקטן שלך כדי לתמוך בגוף שלך כשהוא מתאושש ולעזור בהנקה ופעילויות אחרות לאחר לידה. איזו כרית הריון מתאימה לך? 

תוכלי לקרוא על כמה מהיתרונות של שימוש בכרית הריון, טיפים לבחירת אחת, מדוע אמהות מסוימות בוחרות באורגנית ועוד. אבל ראשית, נתחיל עם הבסיס

אישה בהריון שוכבת על כרית המתאימה לנשים בהריון
(freepik by bearfotos)

מהי כרית הריון?

כרית הריון היא כרית שתוכלי להשתמש בה כדי לתמוך בגב, בטן, ירכיים, כתפיים, ראש ורגליים – לפעמים הכל בו זמנית! – ככל שהגוף שלך גדל ומשתנה במהלך ההריון.

כמה כריות הריון הן כריות פשוטות בצורת טריז או שעועית לבטן או לגב התחתון. אחרות הן כריות גדולות בצורת צינור המספקות תמיכה לכל הגוף.

אלו הן רק כמה אפשרויות, אבל בהמשך, נפרט יותר על כמה מהצורות הזמינות האחרות.

כריות ההריון הגדולות ביותר אפילו מציעות תמיכה של 360 מעלות כדי לעזור לך לישון בנוחות במהלך השליש הראשון, השני והשלישי.

מהם השימושים הנוספים של כרית הריון?

אנחנו מעריצים גדולים של מוצרי תינוקות עם ריבוי משימות, ואנחנו שמחים לדווח שכריות הריון רבות הן מאסטרות של טרנספורמציה  מה שהופך אותן לתמורה מעולה לכסף. בנוסף לספק לך תמיכה ונוחות במהלך ההיריון, כריות הריון רבות יכולות לשמש כעזר הנקה להאכלה ברגע שהתינוק שלך הגיע. חלקם יכולים לשמש אפילו כמקום נעים לתינוק שלך לשחק בו, או מקום ליהנות מקצת זמן בטן!

כרית הריון יכולה להועיל מאוד גם אם את מתאוששת מלידה בחתך קיסרי. כרית גוף מלאה עוזרת לתמוך בך בהאכלת תינוקך בשכיבה על הצד – ומציעה לך תמיכה בנוחות לאורך כל ההתאוששות.

חלק מהנשים גם ימשיכו להשתמש בכרית שלהן לאחר לידה פשוט כי זה בן לוויה כל כך נעים שעוזר להן להירדם!

אישה בהריון משתמשת בכרית מיוחדת להריון
 (freepik by anna_grant)

מתי עלי להתחיל להשתמש בכרית הריון?

ניתן להשתמש בכרית הריון בכל עת שאת מרגישה צורך במעט תמיכה נוספת או לשנת לילה טובה יותר.

במהלך השליש השני נשים רבות עשויות להרגיש שהן מוכנות לקצת תמיכה נוספת כשהן מתחילות להרגיש את הכאבים והכאבים הראשונים הללו – אם כי חלקן עשויות לרצות להתחיל להשתמש בכרית מוקדם יותר.

בחודש השלישי, כאשר השינה יכולה להיות המאתגרת ביותר, רוב הנשים יפיקו תועלת רבה מכרית הריון – ואנחנו מוכנים להמר שבשלב זה, למי שמכיר, הכרית שלהן כבר בפעולה, ומוערך מאוד.

כריות הריון בצורת U – כרית הריון ארוכה 

כרית הריון בצורת U מציעה תמיכה הן בחזית (הקלה על הלחץ על הבליטה), והן בחלק האחורי של הגוף, ויכולה לעזור לך לשמור על תנוחת שינה בצד. אם את מתהפכת בלילה, כרית בצורת U היא הבחירה המושלמת שכן את יכולה פשוט להתהפך ולתפוס את אותו מיקום הפוך. כריות אלה הן גם אידיאליות אם יש לך כאבי גב או סובל עם סיאטיקה. עם זאת, רק זכרי שהכריות הללו יכולות להיות די ענקיות ויכולות לתפוס מקום רב במיטה שלך, כך שבן הזוג שלך עשוי להתרגל לחיים על הקצה לזמן מה – או לשלוף את מיטת המחנה!

 

אישה שוכבת על כרית הריון בצורת U

כיצד להשתמש בכרית הריון בצורת U?

כרית הריון בצורת U נועדה לתמוך בשני צידי הגוף שלך בזמן שאתה משתרך על צד אחד, כשהראש שלך מונח על העיקול. ניתן להשתמש בכריות בצורת U גם כדי להישען אותך בנוחות לישיבה.

מוזמנים להתרשם עוד ממבחר הכריות האיכותיות שלנו בעמוד הבא

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Shopping Cart
דילוג לתוכן