מהם היתרונות של כריות מיקרופייבר וכיצד לבחור את הכרית שלך?

כרית מיקרופייבר קטנה לראש

אנשים הסובלים מכאבי צוואר או כל סוג אחר של כאב פונים לרוב לכריות על מנת לקבל הקלה. בעוד שיש הרבה סוגים של כריות בשוק, כריות מיקרופייבר הן הפופולריות ביותר. 

מהן כריות מיקרופייבר?

כריות מיקרופייבר הופכות פופולריות יותר ויותר, מכיוון שהן מציעות מספר יתרונות שיכולים לעשות הבדל גדול באיכות השינה שלך. להלן חמישה מהיתרונות הנפוצים ביותר של כריות מיקרופייבר:

  1. הן שומרות עליך קריר כל הלילה

מיקרופייבר הוא חומר יעיל מאוד לשמירה על קור רוח כל הלילה. החומר נושם מאוד, כך שהוא מאפשר לאוויר להסתובב בקלות ולהשאיר אותך קריר יותר מחומרים אחרים. זה חשוב במיוחד אם אתם נוטים להזיע במהלך הלילה.

  1. הן גורמות לפחות כאבי צוואר

כאשר אתה ישן על כרית מיקרופייבר, שרירי הצוואר שלך נדחסים פחות מאשר כאשר אתה ישן על סוגים אחרים של כריות. זה יכול לגרום לפחות כאבי צוואר בבוקר, וזה מצוין אם אתם סובלים מכאבי צוואר כרוניים או כאבי ראש.

  1. הן עמידות ומחזיקות מעמד לאורך זמן

כריות מיקרופייבר עמידות הרבה יותר מאשר סוגים אחרים של כריות וגם מחזיקות מעמד זמן רב יותר. הסיבה לכך היא שהם לא סופגים מים או זיעה כמו חומרים אחרים, מה שאומר שהן לא יישחקו כל כך מהר.

  1. הן יעילים לכל תנוחות השינה

בניגוד לסוגים אחרים של כריות, מיקרופייבר יעיל לכל תנוחות השינה. זה אומר שאתה יכול להשתמש בכרית מבלי לדאוג שהיא תגרום לאי נוחות באזור מסוים.

  1. הן ניידים וקלות לאחסון

אחד היתרונות הגדולים של כריות מיקרופייבר הוא שהן ניידות וקלות לאחסון. זה הופך אותן לנהדרות לנסיעות או פשוט ובבית.

כרית מיקרופייבר קטנה
כרית מיקרופייבר קטנה

היתרונות של כריות מיקרופייבר

ישנם יתרונות רבים לבחירת כרית מיקרופייבר וזו בחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה שנת לילה נוחה. כריות מיקרופייבר הן בדרך כלל קלות משקל ומספקות משטח רך וקטיפה המושלם לשינה על הצד או הבטן. בנוסף, הם היפואלרגנים, וזה נהדר אם יש לך אלרגיות או רגישויות לחומרים אחרים. הנה 

כמה מהיתרונות של שימוש בכרית מיקרופייבר

  1. הן קלות להובלה
  2. הן מתאימות למבנה הגוף שלך ועוזרים לך לישון טוב בלילה.
כרית שינה מיקרופייבר איכותית
כרית שינה מיקרופייבר איכותית

כיצד לבחור את כרית המיקרופייבר שלך? 

יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת בחירת כרית המיקרופייבר בגודל הנכון עבורך: הגובה, הרוחב והמשקל שלך; סוג השינה שאתה מקבל בדרך כלל; צורת הראש והצוואר שלך; וכמות הלחץ שאתה בדרך כלל מפעיל על הכרית. להלן פירוט של כל אחד מהגורמים הללו, יחד עם כמה טיפים כיצד לקבוע איזו מידה היא הטובה ביותר עבורך.

גובה

השיקול החשוב ביותר בבחירת כרית מיקרופייבר הוא הגובה שלך. אם אתם גבוהים מהממוצע, לכו על כרית גדולה יותר כי היא תספק יותר תמיכה. אם אתה נמוך מהממוצע, לך על כרית קטנה יותר כי היא תהיה נוחה יותר.

רוחב

גם רוחב הכרית משנה. אם יש לך ראש או צוואר עבים יותר, לכו על כרית רחבה יותר כי היא תספק יותר תמיכה. אם יש לך ראש או צוואר דקים יותר, לכו על כרית צרה יותר כי היא תהיה נוחה יותר.

משקל

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון הוא המשקל שלך. אדם כבד יותר צריך להשתמש בכרית כבדה יותר, ואדם קל יותר צריך להשתמש בכרית קלה יותר. זה לא כל כך חשוב כשמדובר בכריות המיקרופייבר הטובות ביותר מכיוון שהן נוטות להיות עמידות יותר.

תנוחות שינה

אם אתם בדרך כלל ישנים על הצד או הבטן, סוג הכרית בה תשתמשו ישפיע גם על הלחץ שתפעיל עליה. כרית קצף נועדה לספק יותר תמיכה כשאתה על הצד שלך, וכרית מיקרופייבר נועדה לספק יותר תמיכה כשאתה על הבטן.

צורת ראש וצוואר

צורת הראש והצוואר שלך יכולה גם להשפיע על גודל כרית המיקרופייבר שאתה צריך. אם יש לך ראש עגול או סגלגל, לכו על כרית קטנה יותר כי היא תהיה נוחה יותר. אם יש לך ראש משולש, לכו על כרית גדולה יותר כי היא תספק יותר תמיכה.

לחץ

כמות הלחץ שאתה מפעיל על הכרית שלך משפיעה גם על הגודל שאתה צריך. אם אתם ישנים על הגב ומשתמשים בפחות לחץ, לכו על כרית מיקרופייבר קטנה יותר כי היא תהיה נוחה יותר. אם אתם ישנים על הצד ומשתמשים בלחץ רב יותר, לכו על כרית מיקרופייבר גדולה יותר כי היא תספק יותר תמיכה.

 

כרית מיקרופייבר למטייל
כרית מיקרופייבר למטייל
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Shopping Cart
דילוג לתוכן