כריות שינה איכותיות – איך לבחור את כרית השינה המומלצת ביותר עבורך?

בחורה מתעוררת במיטה

credit by: @klingsup, Freepik

כריות שינה איכותיות הן בין הדרישות העיקריות לשינה טובה. ללא הכרית הנכונה לא נישן טוב ואף נסבול מכאבי צוואר וגב עקב חוסר תמיכה. במובן הזה, השקעה בכרית טובה היא השקעה בבריאות שלך!

לאנשים שונים יש העדפות והרגלי שינה שונים, כך שיהיו וריאציות בכריות האידיאליות עבורם. למרבה המזל, יש דרכים להבין איזה סוג של כרית אתה צריך. כאן, אנו נותנים לך מדריך מהיר לחיפוש כרית שיכולה להעניק לך שינה טובה ונעימה.

כיצד אתה ישן?

 

תחילה עליך להעריך כיצד אתה ישן. האם אתה ישן על הצד? על הבטן? או שאתה בכלל ישן על הגב? או שילוב של כולם? מה שזה לא יהיה, זה יקבע איזה סוג של כריות אתה צריך. הסיבה לכך היא שהדרך שבה אתה ישן אומרת לך איזה סוג של תמיכה הצוואר ועמוד השדרה שלך דורשים כשאתה במיטה.

ישנים על הגב צריכים לקבל כריות דקות שלא יזרקו את הראש קדימה. הסיבה לכך היא שכראשיהם זרוקים קדימה מופעל לחץ על הצוואר שלהם.

ישנים על הצד צריכים לבחור בכרית גבוהה, לעומת זאת. זה יכול לעזור לשמור על הצוואר ועמוד השדרה שלהם מיושרים תוך מתן תמיכה טובה. רוחב הכתפיים שלך ישפיע גם על העובי האידיאלי של הכרית שלך. הסיבה לכך היא שהכרית ממלאת את החלל בין הצוואר לכתף עבור אלו שישנים על הצד. לפיכך, אדם עם כתפיים רחבות יזדקק לכרית עבה יותר מאדם עם כתפיים צרות. אחרי הכל, יהיה יותר מרווח בין הצוואר והכתף של האדם הראשון.

לגבי ישנים על הבטן,עליהם להשתמש בכרית שטוחה. זאת כדי להפוך את השינה לנוחה עבורם ולמנוע חוסר יישור של הצוואר ועמוד השדרה על ידי דחיפת הראש לאחור.

איזה סוג של חומר זה צריך להיות לכריות שינה איכותיות?

 

כעת, מלבד צורת הכרית והמוצקות, עליכם לחשוב גם על החומר של הכרית. ישנם חומרים שונים המשמשים בכריות, עם יתרונות וחסרונות שונים. נסה לחשוב על הצרכים שלך, כגון אם אתה אלרגי לחומרים מסוימים, אם העור שלך רגיש, אם החומר ניתן לכביסה, וכן הלאה.

להלן סוגי כריות שינה איכותיות העיקריות המבוססות על חומרים שונים:

 

כריות מיקרופייבר

 

זו הבחירה הזולה ביותר בסביבה, ניתנת לכביסה ויכולה להגיע בגדלים שונים. עם זאת, כריות מיקרופייבר אינן מחזיקות מעמד זמן רב, אינן נושמות מדי ונשחקות בקלות.

 

כרית פוך/נוצה

 

בחירה קלאסית, ניתן לעצב כריות נוצות כך שיתאימו לצוואר שלך. עם זאת, תחזוקה של כריות אלה יכולה להיות די קשה. הם זקוקים לניקוי מקצועי ויכולים להשתטח בקלות, כך שהם עשויים להיות בחירה גרועה עבור אלה שמעדיפים כריות מוצקות יותר.

כריות קצף זיכרון

 

אחת האפשרויות החדשות יותר, קצף זיכרון יכול להתייצב בצוואר ובגב של אדם כדי לעזור בתמיכה ובאיכות השינה. עם זאת, קצף זה אינו אידיאלי באקלים חם בשל היותו צפוף ושומר חום.

כריות לטקס

 

לטקס טבעי מבלבל לעתים קרובות עם קצף זיכרון. זה בגלל ששניהם מתארים את צורת הראש והצוואר. עם זאת, לטקס טבעי נטול כימיקלים וניתן להבדיל בקלות מהאופן שבו הם "מתאוששים" לאחר השימוש. כריות לטקס טבעי הן קופצניות, בעוד שכריות קצף זיכרון עושות שחרור איטי יותר.

כריות לטקס טבעי הן סוג כרית אידיאלי. הם היפואלרגנים ונושמים, הם מציעים תמיכה רבה ועמידים. כל עוד אתה מוכן לשלם סכום טוב, כרית לטקס טבעית היא השקעה נבונה לשינה שלך.

 

לכריות שלנו

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Shopping Cart
דילוג לתוכן