מצעים קינג סייז – טיפים לקניה

מצעים קינג סייז

King size מצעים לאנשים שבאמת אוהבים לישון

 

מצעים קינג סייז – אם אתם ממש אוהבים להתפנק ולהפוך את מרחב השינה שלכם למדהים במקסימום, כנראה שרכשתם לעצמכם מזרן King size, מיטה כזאת למעשה יכולה להיות בדרך כלל בגודל 180/200 או 200/200 בהתאם לטעמך האישי כאשר האורך בדרך כלל נשאר 200ס"מ.

סט ישראלי סטנדרטי כולל: זוג ציפיות מלבניות 50/70ס"מ, ציפה לשמיכה 200/220ס"מ וסדין ברוחב 180/200 או 200/200 המתאים לגובה מזרן של עד 30ס"מ.

 

מצעים למיטת קינג סייז
קרדיט: Freepik by rawpixel.com

 

להלן טיפים מובילים לקניית מצעים למיטת ה-KING SIZE שלכם

 

1. ספירת החוטים בעת קניית מצעים

נתחיל עם היסודות של קניית מצעים: הבנת ספירת החוטים. ספירת החוטים מתייחסת למספר החוטים הארוגים בסנטימטר מרובע של בד. ככל שיש יותר חוטים בסנטימטר מרובע האריגה הדוקה יותר ועלות היריעות גבוהה יותר.

לימדו אותנו שככל שספירת החוטים גבוהה יותר כך הסדינים טובים יותר. אבל זה לא בהכרח נכון תמיד. ביסוס הערך של גיליונות על ספירת חוטים בלבד זו טעות. ישנם מספר גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון, כולל חומר ואורך סיכות. אורך מהדק מתייחס לאורכו של סיבי הכותנה.

2. ספירת חוטים גבוהה יותר היא פחות נושמת

ספירת חוטים גבוהה יותר היא חלקה יותר אך היא גם פחות נושמת. אם לרוב חם לכם בזמן שאתם ישנים , אולי תעדיפו לקנות מצעים לא יותר מטווח של 300 – 600 חוטים.

3. ודאו שאתם קונים מותג מכובד !

בנוסף להבנה מה אתה קונים, חשוב באותה מידה להבין ממי אתה קונים. רק בגלל שחבילה או מקור מקוון טוענים "כותנה מצרית", יש הרבה טענות שקריות בחוץ. באמת שאין דרך לדעת בוודאות מה אתה קונים.

4. יש "נקודה מתוקה" לספירת חוטים

הנקודה המתוקה לספירת חוטים לקניית מצעים היא בין 300 – 600. נמוך מ-300 אתה מוותר על עמידות ונוחות. מעל 600 אתה צפוי לשבור את התקציב. חוק התשואות הפוחתות חל בהחלט על קניית מצעים. עלות היריעות מעל 600 גדולה מהשיפור היחסי באיכות ובתחושה.

5. מה ההבדל בין אריגים שונים?

כאשר קונים מצעים זה יכול לפעמים להרגיש כאילו אתה צריך לדבר בשפה אחרת. בואו נבהיר כמה מונחי מפתח בכל הנוגע להגדרת ארגים שונים ומה המשמעות של כל אחד מהם עבורכם –

 • אריגה אינה נראית לעין בלתי מזוינת, אבל היא באמת חשובה. היא משפיעה על הרכות, המראה, אורך החיים והמחיר של הסדין.
 • פרקל – רוב הסדינים ארוגים בסגנון פרקל. זוהי תבנית צולבת, בכל צד יש אותה כמות של חוט משטח. הפרקל עמיד, קל משקל ונושם, עם תחושה מעט מחוספסת וגימור מט.
 • סאטן – יותר סיבים לאורך המשטח יוצר תחושה חלקה יותר, יוקרתית וברק מקסים.
 • אריג – למארג הזה יש קווים אלכסוניים חזותיים על פני השטח, כמו שאנחנו רואים בג'ינס. יריעות אריג הן בדרך כלל חזקות ועמידות ומתנדנדות היטב.
 • ג'רזי – אלה אינם ארוגים למעשה, אלא סרוגים דק. ליריעות ג'רזי מראה נינוח יותר, תחושה רכה יותר והרבה מתיחה וגמישות.
 • דפוס – עיצוב ארוג בטקסטורה של הסדין. יש להם מראה וינטג' יוקרתי והם הרבה יותר כבדים. יריעות אריגה בדוגמת יקרות יותר.
 • דובי – תבנית שזורה בבד, לרוב אלמנטים פשוטים כמו נקודות או פסים.

קניית מצעים קינג סייז : היתרונות של משי

 • הכי יוקרתי!
 • שימוש בציפית משי לכרית היא דרך מצוינת לשמור על העור.
 • לא גורם לקמטים בזמן השינה.
 • ספיגת הלחות עוזרת לעור להרגיש רך.
 • היפואלרגני.

המזרן, השמיכה והכרית הנכונה יחד עם המצעים הנכונים יספקו לכם שנת לילה מרבית וללא כאבים, הסדינים הטובים ביותר ישמרו על נוחות מושלמת במהלך השינה, מצעים איכותיים חשובים לאיכות השינה, מוסיפים אלמנט עיצובי למיטה, ומוביל הכל יחד לחווית שינה מקסימלית. אז… לילה טוב!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Shopping Cart
דילוג לתוכן