המלצת הבית לשמיכה וכרית

מאת: פוך זהב
המלצת הבית לשמיכה וכרית

המלצת הבית לשמיכה וכרית פלומה

שמיכה וכרית הם מוצרים שנרכשים אחת לתקופה ארוכה אולם, הם מלווים אותנו חלק גדול מן היממה. המלצת הבית שלנו מקטן עד גדול היא לרכוש מוצרי פוך טבעי טהור הן לכרית והן לשמיכה. זו חווית שינה מלכותית שמצדיקה את העלות הגבוהה. הרבה פעמים אנו חושבים שדי לנו במוצר פשוט יותר וזה באמת נכון. באמת שמיכת נוצות או שמיכה סינטטית שומרות על חום הגוף מספיק טוב ולא יהיה קר איתן, אולם התועלת מן ההנאה של הפלומה, מהחוויה של החיבוק העדין של השמיכה ואימוץ מבנה הגוף, תצדיק את העלות עבור מי שמוקיר את החוויה.

המלצה לשמיכה גדולה קינג סייז

הרבה פעמים זוגות עוברים משמיכה זוגית אחת לשתי שמיכות יחיד. הסיבות הן בדרך כלל שלאחד מבני הזוג קר פחות או כדי להימנע ממשיכת השמיכה בלילה על ידי אחד מבני הזוג. פתרון אחר לכך הוא לרכוש שמיכת קינג-סייז גדולה 240/260 ס"מ או 220/240 ס"מ, כך לא חסרה שמיכה במיטה.

מה הקשר בין אלרגיה לנוצות?

לבסוף, אנו רוצים לשבור מיתוס: "אני/אשתי/הילדים אלרגיים לפוך", הרבה אנו שומעים את זה. אז זה לא מדוייק, אלרגיה לנוצה או פוך היא נדירה, אולי אחד מכל מאה אלרגיים, אלרגי לנוצה עצמה, בדרך כלל זאת  אלרגיה לשאריות לכלוך שעל הנוצה ו/או הפוך ולא לנוצה עצמה ולפוך עצמו. רגע כמה מילים על אלרגיה, האלרגיה היא בדרך כלל לקרדית אבק הבית. קרדית אבק הבית היא  חיה מיקרוסקופית שלא ניתן לראות אותה בעין. האלרגיה היא בדרך כלל להפרשות של קרדית אבק הבית שהן מצופות חלבון. ההפרשות האלו הן קטנות וקלות, עולות בקלות לאוויר, חודרות לדרכי הנשימה ומעוררות תגובה אלרגית.

מחקרים שנעשה בחו"ל (ייתכן שלא אובייקטיבי), מראים שבדרך כלל, ביום הראשון בזמן שהשמיכה ו/או הכרית הסינטטית או הטבעית יצאו מן המפעל הן לא מכילות אלרגנים. אולם, לאחר כשנתיים של שימוש, יש יותר אלרגנים בכרית סינטטית מאשר בכרית הטבעית. ההסבר האפשרי לכך, הוא שבד הכרית הסינטטית פחות צפוף בדרך כלל מאשר בד הכרית הטבעית, שחייבת להיות צפופה מאוד כדי למנוע יציאה של נוצות ופוך.

לבסוף באמת, על כל אחד לעשות את הבחירות שלו על דעת עצמו ובאחריותו הבלעדית

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Shopping Cart
דילוג לתוכן